Kalite Anlayışımız

Mercan, 4 farklı işletmeyi bir tesis içinde sunabilen alkol ruhsatlı tek turistik tesisdir. Tesisimiz 10000 m2 alan içerisinde kurulmuş olup 1 balık restoran, 1 et restoran, 2 düğün salonu ve 1 cafe'ye sahiptir. Sabah kahvaltı için gelip öğlen adana kebabınızı akşamda rakı eşliğinde balığınızı yedikten sonra düğününüze geçebileceğiniz tesisimizde gününüzü hiç sıkılmadan geçirebilirsiniz. Balık restoranında otururken masanıza külbastı, cafede otururken levrek isteyebilirsiniz. Misafirlerimizin konforu ve rahat etmesini sağlamak için kaliteli hizmet anlayışımız ile gerekli çabayı ve titizliği göstermekteyiz. Mercan ailesi olarak hiç değişmeyen özelliğimiz ise aşçılarımızın sunduğu üstün lezzet ve servisin mükemmelliğidir.

Balık restoranımızda 2 özel lezzetimiz olan şevketibostanlı levrek ve levrek lokum damağınızda kalacak lezzetiyle müşterilerimiz tarafından beğenilmektedir. Ayrıca Tuzla balığı ve buğlama için özel olarak civar illerden restoranımıza ziyarete gelen çok sayıda müşterimiz mevcut. Birçok ünlü gurmeden tam not alan lezzetlerimiz, usta eller ile hiyenik ortamda hazırlanıyor.

Baba Kebap markası ile Adana'ya has gerçek Adana kebabını yiyebileceğiniz et restoranımız 2014 yılında faaliyete geçmiştir. Zırh ile elde kıyılan etten yaptığımız kebabımızın lezzetinin sırrı kuzularımızın toros dağlarında pozantı yaylarında yetişmesidir.

Masal gibi bir düğün isteyenlere 500 Araçlık ücretsiz otoparkımız ile Mercan Düğün Salonlarında hizmet veriyoruz. 800 ve 500 kişilik iki salonumuzda yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz olarak beklentilerinizin üzerinde isteklerinize cevap veriyoruz.

İnciraltına geldiğinizde vakit geçirebileceğiniz nezih bir cafe&bistro arayanlar için 2500 m2 açık 200 m2 kapalı cafe bölümümüz ile hizmet veriyoruz.

İzmir Web Tasarım